Pracovně-právní poradna

 Bezplatná pracovně-právní poradna je tu pro Vás i v tomto roce. V případě, že řešíte nějaký pracovně-právní problém a potřebujete pomoci a poradit, stačí nám napsat na codelatkdyz@krc-cobydup.cz. Zprostředkujeme Vám tuto službu zdarma.  

Termíny plánovaných workshopů zveřejňujeme na našem facebooku a také na našich webových stránkách v sekci Program.

Semináře: vstupné je pouze symbolické. Vaše děti můžete vzít s sebou, na našich akcích je zajištěné hlídání.

Elektronická poradna: zprostředkujeme pro Vás odborné poradenství na pracovně-právní témata, která aktuálně řešíte. Poradna probíhá anonymně elektronicky. Potřebujeme pomoc či radu? Napište nám na e-mail: codelatkdyz@krc-cobydup.cz
Nejste v tom sami!

Pracovně-právní poradnu zajišťuje Adriana Kvítková. 

Advokacii se věnuje od roku 2007, kdy zahájila svou koncipientskou praxi v jedné z pražských advokátních kanceláří. Před vykonáním advokátní zkoušky dále působila v jedné z největších českých advokátních kanceláří, kde si své odborné znalosti prohlubovala v týmu zaměřeném na spornou agendu, insolvenční právo a oblast družstevního a bytového práva. Od ledna 2011 je Adriana zapsaná jako advokátka a v rámci své generální advokátní praxe se zaměřuje na právo nemovitostí a bytové právo (společenství vlastníků), právo společností, zastupování klientů před soudy a správními orgány, insolvenční právo a oblast veřejných zakázek. Mezi její klienty patří jak soukromé osoby, malí a střední podnikatelé, tak i subjekty z veřejnoprávního sektoru.

Adriana absolvovala v roce 2006 v rámci studia právnické fakulty zahraniční stáž na Sciences Politiques Toulouse při Université Toulouse 1 Capitole, hovoří plynně anglicky, francouzsky a španělsky. Adriana dále aktivně publikuje odborné články zaměřené na oblast společenství vlastníků a bytové právo, je spoluautorkou monografie týkající se vymáhání pohledávek za členem SVJ.

Kontakt na vedoucí projektu: codelatkdyz@krc-cobydup.cz

Semináře i poradna  je jednou z aktivit projektu Co dělat, když…?, který je podpořen z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.