Semináře

Kladete si otázky, jak své dítě co nejlépe připravit na okolní svět, až ho nebudete moci chránit?

Mělo by vědět „Kdo a jak se ke mně může chovat“, že „Každý není teta a strýc“,ale zároveň „Učit se důvěře“.  Mělo by tušit „Co mi hrozí ve virtuálním světě“, ale taky „Kdo mě ochrání“a naučit se důležitému „Umění odmítat“.

V rámci projektu „Co dělat když…?“ pro vás připravujeme sérii interaktivních seminářů, věnovaných nácviku preventivního chování dětí. 

Kalendář akcí/seminářů na aktuální měsíc naleznete na našich stránkách v sekci Program. Letáky s podrobnými informacemi zveřejňujeme také na našem facebooku.

Vstupné je pouze symbolické. Vaše děti můžete vzít s sebou, na našich akcích je zajištěné hlídání.

Témata seminářů vybíráme i podle toho, co právě potřebujete řešit vy. Své návrhy nám zasílejte e-mailem na adresu codelatkdyz@krc-cobydup.cz. Děkujeme.

Podle zvoleného tématu mohou být některé semináře vedeny přizvaným externím odborníkem.

Kdo je za tím?

Semináře povede a celou koncepci zajišťuje Mgr. Lucie Levitová, etopedka a lektorka preventivních programů na základních školách a preventista pro hlavní město Prahu. Lucie také působí jako lektorka CoByDup v oblasti rodinných vztahů a vede zdejší rodinnou poradnu.

Kontakt: codelatkdyz@krc-cobydup.cz

Kam dál?

Zajímá- li Vás tato problematika, další informace můžete nalézt například na stránkách

http://www.prevence-praha.cz
http://www.prak-prevence.cz

Řešíte-li už nějaký problém, se kterým potřebujete poradit, můžete také využít naší emailovou poradnu rodinna.poradna@krc-cobydup.cz.