Naše existence je velmi závislá na podpoře veřejnosti a návštěvníků, grantů z MPSV, Městské části Prahy 19, Magistrátu hlavního města Praha nebo malých firem, kteří nás sponzorují.

Budeme moc rádi, pokud svoji přízeň projevíte Kulturnímu a rodinnému centru CoByDup i jiným způsobem. Uvítáme věcné dary, které by ulehčily naši práci, finanční příspěvky nebo pomoc při organizaci tradičních akcí nebo jiných aktivit centra.  V případě jakýchkoliv dotazů „Jak nám můžete pomoci“ kontaktujte Lenku Baťkovou, tel.: 734 422 114, e-mail: info@krc-cobydup.cz

Věcné dary

Budeme velice vděční za věcné dary: hračky v dobrém stavu do herny i na zahradu, toalení papír, papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, úklidové a čistící prostředky, vyřazené oblečení po dětech, papíry do tiskárny, černý toner do tiskárny SAMSUNG CSX 4300 Series, barevné tonery do tiskárny OKI C321dn (Azurový: OKI 44973535, Purpurový: OKI 44973534, Žlutý: OKI 44973533, Černý: OKI 44973536), čaje, kávu, med, látky, vlnu, bavlnky, knoflíky a další materiál pro naše výtvarné dílny, papíry, bloky, tužky, pastelky, barvy atd. :)

Dary můžete přinést do KRC Po - Pá od 8:30 do 12:00 hod., odpoledne dle rozvrhu.

Zapůjčení prostor

Prostory rodinného centra KRC CoByDup jsou využity na 95%, při kapacitě 12 dětí v doprovodu dospělé osoby resp. 24 osob máme průměrně 600 návštěv měsíčně.  V současné době hledáme další vhodné prostory, kdy bychom mohli realizovat aktivity jako jsou např. cvičení z dětmi nebo taneční kroužek a dále tělocvičnu pro kroužek základy atletiky, gymnastiky apod. pro děti ve věku od 5 let. 

Pro více informací kontaktujte ředitelku centra Lenku Maršálkovou na e-mailu:  centrum@krc-cobydup.cz nebo na tel: 775 904 976.

Finanční podpora

AKTUÁLNĚ sháníme prostředky na rekonstrukci podlahy.

DLOUHODOBĚ sháníme peníze na úhradu mzdy provozní pracovnice - hospodářky (příprava podkladů do účetnictví, mzdy, finance).

Jsme neziskovou organizací, podpořit nás můžete:

  • darem na základě darovací smlouvy (dar snižuje základ pro výpočet daně z příjmů právnických i fyzických osob, o.s. nemusí z přijaté částky odvést daň se zisku)
  • sponzorským příspěvkem na základě sponzorské smlouvy (sponzorský příspěvek jde přímo do nákladů sponzora, o.s. z přijaté částky musí odvést daň se zisku)
  • grantem, dotací, veřejnou finanční podporou - rádi se zúčastníme jakékoliv výzvy v oblasti, kterou se zabýváme: podpora neziskových organizací, péče o děti, vzdělávání, poskytování odborného poradenství, primární prevence, začleňování soc. hendikepovanách apod., více o našich aktivitách naleznete ve Výročních zprávách

Pro více informací kontaktujte Lenku Baťkovou na info@krc-cobydup.cz

Staňte se dobrovolníkem!

Činnost KRC CoByDup je z velké míry zajišťována dobrovolníky, proto uvítáme v našich řadách každého, kdo by se chtěl aktivně zapojit.

Možnosti seberealizace jsou široké :) od občasného zajištění  volné herny, přes pomoc s tvorbou a realizací  programu centra až po zapojení se do  vedení spolku.

Výhody pro naše členy a pravidelné dobrovolníky:

  • vstup do volných heren a na vybrané akce realizované KRC CoByDup zdarma,
  • možnost zapůjčení prostor rodinného pro osobní neziskové aktivity zdarma (např. pro narozeninové oslavy),
  • účast na vzdělávacích aktivitách KRC CoByDup zdrama nebo za zvýhodněnou cenu (např. kurz první pomoci)
  • možnost nákupů dopňkového prodeje čajů, koření, BIO kosmetiky, aromateripie a dalších věcí z doplňkového prodeje za velkoobchodní ceny

Více informací ohledně dobrovolnictví naleznete zde 

V případě zájmu kontaktujte koordinátorku KRC CoByDup Lenku Baťkovou na e-mailu: info@krc-cobydup.cz.

DĚKUJEME VŠEM KDO PODPOŘILI NAŠE KRC CoByDup FINANČNÍ, MATERIÁLNÍ I ODBORNOU POMOCÍ.
Chcete-li i vy přispět k činnosti centar, velice si toho vážíme a těšíme se na Vaši pomoc.