• Milá paní Maršálkova a celý kolektive Cobydupu,
  ráda bych vám moc poděkovala za masopustní překvapení, které nás čekalo při dnešní vycházce v Pralese.
  Nadšeni jsme byli i my, nejen naše Štěpánka.

  Ze ❤️ děkuju za celou naší  rodinu, že se snažíte dělat skvělé věci i v této nelehké době. Jste skvělí, rozdáváte radost.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 • Skvělé se má chválit !!! Byla jsem dnes s dětmi na akci halloween v Centrálním parku Kbely! Bylo to prostě fantastické !!! Opravdu velmi děkuji za vaši práci ! Vím, že to dá obrovské usilí to připravit a já velmi děkuji za sebe i za děti :-) Moc moc se nám to líbilo! 
 
 • Byli jsme poprvé a naprosto spokojeni...Večerní les s ohnivou show při úplňku. Nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek!!!
  Opět skvělé a milé překvapení oproti předešlým ročníkům.
 
 • Děkujeme za skvělý program na dnešním masopustu, za Vaše skvělé divadelní vystoupení, kostými i soutěže. Užily si děti 8 a 6 let i maminka :) 
  Posílám fotku syna s upečenou maxihouskou, která byla původně "soutěžní" vánočka -  kluk v červeném u stolečku na kraji :) Ještě jednou díky a zdravím
 
 • Chtěla bych moc a moc poděkovat všem skvělým a milým lektorkám za příměstský tábor 12. 8. – 16. 8. 2019 „Ježkův kreativní týden“. Jako každý rok byl skvěle vymyšlený a profesionálně zorganizovaný program, plný zajímavých akcí. Syn mi vyprávěl každý den…. Je znát, že jste stále vyhledávanější, protože termínů každý rok přibývá .
 • Velmi děkuji za úžasný týden v Kreativním klubíku. Syn chodil denně nadšený a plný zážitků, skvělé workshopy, tvoření, výlety a hlavně výborné vedoucí. Je málo takových příměstských táborů, jako je ten Váš.