• Vážené paní učitelky, naše milé tety!
   
  Nestihla jsem se s Vámi všemi rozloučit a tak jsem tak chtěla učinit alespoň touto cestou. 
   
  Chtěla jsem Vám moc poděkovat za to, jak klubík vedete, jak se k dětem chováte, za skvělé nápady na výtvarné aktivity, za Vaší odvahu podnikat s dětmi výlety, za pochopení směrem k nám rodičům a za Váš konstantní úsměv a dobrou náladu. To asi obdivuji ze všeho nejvíc - při tom počtu dětí a starostí!!
  Velmi to oceňuji, z vlastní zkušenosti vím, že to rozhodně není samozřejmost... takže děkuji!
   
  Atmosféra u vás je moc milá a já jsem se občas přistihla, že se mi ani nechtělo odcházet  :)
   
  Přeji Vám do dalších let spousty spokojených dětí!!
   
  Klára Š. a Barborka
 • Dobrý den, paní Maršálková,

  i já Vám přeji fajn další rok – hlavně ať máte i nadále tu úžasnou partu bytostí kolem sebe, ať Vás neopouští Vaše krásná společná energie a báječné nápady, které zároveň obdivuhodně uvádíte v život! Vážím si toho a mám Vás všechny v CobyDupu moc ráda

  Mějte se moc hezky

 • Dobrý den,

   Chtěla bych sklonit ohromnou poklonu nad zážitkem, který jste pro nás připravili 31.10. 2023 večer v parku. Bylo to báječné, úžasné, skvělé!!! Takový kus práce a nápadů – absolutně jsem nečekala něco tak velkolepého. Vážně bomba! Jste nejlepší!!!

  Moc děkuji A.K.

 • Milá paní ředitelko a milé tety,

  děkuji za každý krásný den plný aktivit, za každý obrázek, který jste se mnou vytvořily, za každé pohlazení a utření slziček, za každou pomoc při oblékání, za každou pomoc po "kalamitě" :-)  I přes to, že to není vždy jednoduché, každý den mě vítáte s otevřenou náručí, laskavými slovy a nekonečným úsměvem. Na Ježkův klubík budu moc ráda vzpomínat. S láskou Elenka a rodiče

 • Dobrý den, paní Maršálková,

  přeji vám vše nejlepší v novém roce,  hlavně ať máte i nadále tu úžasnou partu bytostí kolem sebe, ať Vás neopouští Vaše krásná společná energie a báječné nápady, které zároveň obdivuhodně uvádíte v život! Vážím si toho a mám Vás všechny v CobyDupu moc ráda

 • Dobrý den,

  nejprve bych chtěla sklonit ohromnou poklonu nad zážitkem, který jste pro nás připravili 31.10. večer v parku. Bylo to báječné, úžasné, skvělé!!! Takový kus práce a nápadů – absolutně jsem nečekala něco tak velkolepého. Vážně bomba! Jste nejlepší!!!

 • Milá paní Maršálkova a celý kolektive Cobydupu,
  ráda bych vám moc poděkovala za masopustní překvapení, které nás čekalo při dnešní vycházce v Pralese.
  Nadšeni jsme byli i my, nejen naše Štěpánka.

  Ze ❤️ děkuju za celou naší  rodinu, že se snažíte dělat skvělé věci i v této nelehké době. Jste skvělí, rozdáváte radost.

 • Skvělé se má chválit !!! Byla jsem dnes s dětmi na akci halloween v Centrálním parku Kbely! Bylo to prostě fantastické !!! Opravdu velmi děkuji za vaši práci ! Vím, že to dá obrovské usilí to připravit a já velmi děkuji za sebe i za děti :-) Moc moc se nám to líbilo! 
 
 • Byli jsme poprvé a naprosto spokojeni...Večerní les s ohnivou show při úplňku. Nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek!!!
  Opět skvělé a milé překvapení oproti předešlým ročníkům.
 
 • Děkujeme za skvělý program na dnešním masopustu, za Vaše skvělé divadelní vystoupení, kostými i soutěže. Užily si děti 8 a 6 let i maminka :) 
  Posílám fotku syna s upečenou maxihouskou, která byla původně "soutěžní" vánočka -  kluk v červeném u stolečku na kraji :) Ještě jednou díky a zdravím
 
 • Chtěla bych moc a moc poděkovat všem skvělým a milým lektorkám za příměstský tábor 12. 8. – 16. 8. 2019 „Ježkův kreativní týden“. Jako každý rok byl skvěle vymyšlený a profesionálně zorganizovaný program, plný zajímavých akcí. Syn mi vyprávěl každý den…. Je znát, že jste stále vyhledávanější, protože termínů každý rok přibývá .
 • Velmi děkuji za úžasný týden v Kreativním klubíku. Syn chodil denně nadšený a plný zážitků, skvělé workshopy, tvoření, výlety a hlavně výborné vedoucí. Je málo takových příměstských táborů, jako je ten Váš.