Pomáháme

V sobotu 16 6. 2018 se uskutečnil 3. ročník charitativního koncertu pro Kačenku Podrázskou na Praze 5 U veselé kozy. Celkem bylo vybráno 20 000,- Kč. Patronem akce.

V sobotu10. 6. 2017 se uskutečnil 2. ročník charitativního koncertu pro Kačenku Podrázskou na Praze 5 U veselé kozy. Celkem bylo vybráno 21 100,- Kč. Patronem akce byla Chantal Poullin.

V sobotu 11. 6. 2016 jsme uspořádali 1. charitativní koncert pro Kačenku Podrázskou z Přezletic. Výtežek ze vstupenek a od dárců poputoval na lečbu Kačenky. Celkem bylo předáno 26 000,- Kč. Patronem akce se stal Oldřich Navrátil.

Stalo se již tradicí, že darujeme věci z dětského bazárku, které maminky již nechtějí. Kojenecké oblečení a potřeby jsme darovali např. Kojeneckému ústavu a dětské klinice u Apolináře.
Oblečení pro děti školního věku - Salesiánská provincie Dona Boska - dětský internát Praha 8 a dalším institucím.


Od 28. 5. 2015 vyhlašujeme akci - sběr plastových víček pro Kačenku. Věříme, že se s námi zapojíte do této akce a předem vám za to děkujeme. Víčka můžete odevzdávat v KRC CoByDup.

V prosinci 2013 jsme uspořádali akci DOMOV, kdy jsme se rozhodli, dát domov „starým“ hračkám a některým věcem nejen v CoByDupíku, ale také v jiných organizacích nebo v domovech, kde udělají ještě spousty radosti dětským srdcím. Hledáli jsme domov pro: funkční použité hračky, hry, deky Larisy, čisté a neroztrhané oblečení pro novorozence, jednorázové pleny, hygienické potřeby a vlhčené ubrousky.

DĚKUJEME VŠEM, kteří přinesli hračky a materiální věci.

V červnu jsme uspořádali materiální sbírku pro pomoc obětem povodní,ve které jsme shromáždili nejen sanitární čisticí prostředky, ale také oblečení, povlečení, hadry a dětské pleny. Věci jsme v pondělí 11.6.2013 osobně předali Farní charitě Neratovice, která všem děkuje za poskytnutou pomoc.

alt

Dary poskytli: Mecovi – Kbely, Hradilovi – Kbely, Policarovi – Kbely, Maršálkovi – Předboj, Pikovi – Čimice, Pavlíkovi – Čimice, Kafoňkovi – Kbely, Baťkovi – Kbely, Štefkovi – Modřany, Markéta Varga Beladinová – Kbely, Jiřinka Matušů – Kbely.

Děkujeme také těm, kteří se připojili k materiální sbírce vyhlášené starostou MČ19 Pavlem Žďárským.

Tým KRC CoByDup.

Od dubna 2013 jsme se přípojili k MČ Praha 19 a zahájili sbírku víček pro Karolínku, ve které pokračujeme i v roce 2014.

Na rehabilitační stroj ke cvičení pro posilování nožiček a ručiček, jenž má pomoci šestileté Karolínce Dejové, trpící svalovou hypotonií a dystrofií. Více o Karolinčině příběhu na www.facebook.com/ksrolinka.bude.chodit